Sklep czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:30 do 15:30

HIWIN prowadnice i wózki liniowe

Hiwin – prowadnice liniowe na miarę potrzeb

Hiwin, jako doświadczony i kompetentny partner w zakresie techniki liniowej, oferuje najwyższej jakości prowadnice liniowe, które sprawdzą się nawet przy dużych obciążeniach. Prowadnice liniowe Hwinzostały zaprojektowane i przygotowane do obciążeń i sztywności o 30% wyższej niż dla innych tego rodzaju wyrobów. Oferujemy szeroki wybór prowadnic liniowych Hiwin z różnych serii, które znajdą zastosowanie jako wózki prowadzące w dużych i sztywnych maszynach CNC.

Prowadnice liniowe z szyną profilową, tworzone przez firmę Hiwin, składają się z szyny z wyszlifowanymi bieżniami oraz wózka. Pozostające w nieustannym obiegu kule dbają o niski poziom tarcia oraz łączą kształtowo po obu stronach wózek z szyną profilowaną. Kule utrzymywane są na bieżni łożyska wózka za pomocą listwy w taki sposób, że montaż i demontaż wózków możliwy jest bez dodatkowych środków pomocniczych. Wózek zabezpieczony jest ze wszystkich stron przed wnikaniem brudu za pomocą listew zgarniających. Za pomocą smarowniczek, które można montować po obu stronach, następuje smarowanie jednostki. Hiwin oferuje prowadnice liniowe najwyższej klasy.

Hiwin – prowadnice najwyższej jakości

Jeśli szukasz produktów najwyższej klasy i interesują Cię tylko nowoczesne rozwiązania, zapoznaj się z dokładną ofertą firmy. Hiwin oferuje prowadnice liniowe, które sprawdzają się nawet przy ogromnych obciążeniach! Bogata oferta różnego rodzaju modeli sprawia, że każdy klient znajduje produkt, który najlepiej wpisuje się w jego oczekiwania. W poszukiwaniu prowadnic nie mogłeś trafić lepiej. Firma Hiwin oferuje produkty składające się z szyny, bieżni i wózka. Dzięki temu kule, które cały czas są w obiegu, gwarantują niski poziom tarcia. Nie zastanawiaj się dłużej – zaufaj marce Hiwin i zamów prowadnice liniowe! Hiwin oferuje produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! Korzystając z oferty firmy możesz liczyć na:

  • Najwyższą jakość obsługi;
  • Szybką dostawę zamówienia;
  • Fachowe doradztwo;
  • Atrakcyjne ceny;
  • Produkty wysokiej klasy;

Zaufaj marce Hiwin i zamów prowadnice liniowe, które spełnią Twoje oczekiwania!