Sklep czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:30 do 15:30

HIWIN prowadnice i wózki liniowe

Hiwin – prowadnice liniowe na miarę potrzeb

Hiwin, jako doświadczony i kompetentny partner w zakresie techniki liniowej, oferuje najwyższej jakości prowadnice liniowe, które sprawdzą się nawet przy dużych obciążeniach. Prowadnice liniowe Hwinzostały zaprojektowane i przygotowane do obciążeń i sztywności o 30% wyższej niż dla innych tego rodzaju wyrobów. Oferujemy szeroki wybór prowadnic liniowych Hiwin z różnych serii, które znajdą zastosowanie jako wózki prowadzące w dużych i sztywnych maszynach CNC.

Prowadnice liniowe z szyną profilową, tworzone przez firmę Hiwin, składają się z szyny z wyszlifowanymi bieżniami oraz wózka. Pozostające w nieustannym obiegu kule dbają o niski poziom tarcia oraz łączą kształtowo po obu stronach wózek z szyną profilowaną. Kule utrzymywane są na bieżni łożyska wózka za pomocą listwy w taki sposób, że montaż i demontaż wózków możliwy jest bez dodatkowych środków pomocniczych. Wózek zabezpieczony jest ze wszystkich stron przed wnikaniem brudu za pomocą listew zgarniających. Za pomocą smarowniczek, które można montować po obu stronach, następuje smarowanie jednostki. Hiwin oferuje prowadnice liniowe najwyższej klasy.

Hiwin – prowadnice najwyższej jakości

Jeśli szukasz produktów najwyższej klasy i interesują Cię tylko nowoczesne rozwiązania, zapoznaj się z dokładną ofertą firmy. Hiwin oferuje prowadnice liniowe, które sprawdzają się nawet przy ogromnych obciążeniach! Bogata oferta różnego rodzaju modeli sprawia, że każdy klient znajduje produkt, który najlepiej wpisuje się w jego oczekiwania. W poszukiwaniu prowadnic nie mogłeś trafić lepiej. Firma Hiwin oferuje produkty składające się z szyny, bieżni i wózka. Dzięki temu kule, które cały czas są w obiegu, gwarantują niski poziom tarcia. Nie zastanawiaj się dłużej – zaufaj marce Hiwin i zamów prowadnice liniowe! Hiwin oferuje produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! Korzystając z oferty firmy możesz liczyć na:

  • Najwyższą jakość obsługi;
  • Szybką dostawę zamówienia;
  • Fachowe doradztwo;
  • Atrakcyjne ceny;
  • Produkty wysokiej klasy;

 

Prowadnice liniowe HIWIN HG
W naszym asortymencie można znaleźć różnego rodzaju prowadnice liniowe marki HIWIN, a w tym modele z serii HG przystosowane do eksploatacji w nawet najbardziej zaawansowanych maszynach CNC. Dzięki nowoczesnej technologii oraz zastosowaniu wyłącznie najwyższej jakości materiałów produkt doskonale sprawdza się przy nawet najwyższych obciążeniach w różnych położeniach montażowych.

 

Prowadnice liniowe HIWIN EG - niskie
Oferowane prowadnice i wózki liniowe marki HIWIN z serii EG (niskie) to doskonała propozycja dla zakładów przemysłowych, którym zależy nie tylko na wydajności i trwałości, ale również wyjątkowo cichej pracy. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu kulek pomiędzy wózkiem a szyną, pozwalając na płynny ruch bez jakichkolwiek zakłóceń.

 

Prowadnice liniowe HIWIN WE
Przygotowaliśmy wózki liniowe HIWIN z serii WE, które wyróżniają się znacznie większą szerokością niż inne propozycje tego producenta. Produkty udostępniamy w wielu wersjach rozmiarowych, a także modelowych - blokowe oraz z kołnierzem. Posiadają doskonałą nośność statyczną i dynamiczną, dzięki czemu sprawdzają się w nawet najbardziej wymagających urządzeniach.

 

Prowadnice liniowe HIWIN MG - miniaturowe
Nie każda maszyna cechuje się nieograniczoną dostępną przestrzenią użytkową, w której można zamontować prowadnice i wózki, dlatego HIWIN przygotował rewolucyjną serię MG. Jest to linia zminiaturyzowanych komponentów, które można mocować wyłącznie z góry. Przygotowane zostały zarówno modele wąskie, jak i szerokie, aby umożliwić pełne dopasowanie produktu do Państwa potrzeb.

 

Prowadnice liniowe HIWIN PM
Jeszcze lepsza kontrola kierunku zamknięta w wąskiej, kompaktowej, a zarazem lekkiej konstrukcji? Właśnie to zapewniają prowadnice liniowe HIWIN PM, które cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Zawdzięczają to zoptymalizowanej zmianie kierunku kul, a także wyjątkowo doskonałej współbieżności.

 

Prowadnice liniowe HIWIN RG - rolkowe
Ten produkt został udostępniony zarówno w wariancie standardowym, jak i z prowadnicą wałeczkową lub w technologii wózka SynchMotion. Zapewnia im to bardzo wysoką sztywność, na którą nie wpływają nawet największe obciążenia. Udostępniamy je wszystkie zarówno w wersji z kołnierzem bądź blokowe. W ofercie znalazły się także szyny profilowe mocowane z góry lub od dołu.

 

Zaufaj marce Hiwin i zamów prowadnice liniowe, które spełnią Twoje oczekiwania!