Sklep czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:30 do 15:30

Nakrętki i śruby trapezowe

 

Najwyższej jakości śruby trapezowe

Śruby trapezowe produkowane są według normy DIN 103, która zharmonizowana jest z normą ISO. Dla gwintu bez określonej tolerancji, ważne są średnie klasy tolerancji czyli tolerancja e7 dla gwintu śruby, tolerancji h7 dla gwintu nakrętki. Śruby trapezowe, które znajdą Państwo w ofercie naszej firmy spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Walcowanie jest bardzo dobrą technologią używaną do wykonywania śrub trapezowych. Gwint wykonany tą metodą ma bardzo dużo zalet. Przede wszystkim nie dochodzi do uszkodzenia pracujących włókien śrub, co za tym idzie, śruby trapezowe mają większą żywotność przy wyższych obciążeniach. Gwint walcowany jest uszlachetniony, ma gładką powierzchnie, która posiada lepsze właściwości ślizgowe oraz anty korozyjne.

Średni wymiar gwintu śrub trapezowych jest stały, oraz zależny od półproduktu. Dokładność wykonania gwintu jest zależna od materiału i użytych do wykonania gwintu narzędzi. Standardowe śruby trapezowe są wykonywane w odchyłce ±0,15 mm na 300 mm. Profil wymiaru rdzenia walcowanego gwintu, który posiada śruba trapezowa, może być zmieniony o nieznaczne zaokrąglenie. W takim przypadku wymiar rdzenia może być o 0,15*P mniejszy niż podstawowy wymiar d3. Obwodowe odchylenia dla: S10-S24 max. 0,8mm/m, S28-S70 max. 1,2mm/m.
W razie wątpliwości związanych z wyborem śrub trapezowych, służymy Państwu fachową pomocą. Z chęcią odpowiemy również na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Śruba trapezowa najwyższej klasy

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotny jest każdy element wchodzący w skład maszyny? Nawet ten o najmniejszych gabarytach wpływa na funkcjonowanie całego mechanizmu. Dlatego kupując śruby trapezowe, warto zainteresować się ich jakością. Stawiaj na produkty solidne i trwałe, a na pewno będziesz zadowolony. Zapoznaj się z bogatym asortymentem naszego sklepu, w którym oprócz śrub trapezowych znajdziesz wiele innych produktów. Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego dbamy o jakość obsługi. Zamawiając w naszym sklepie, możesz liczyć na:

  • profesjonalną obsługę,
  • fachowe doradztwo,
  • szybką realizację zamówienia,
  • atrakcyjne ceny.

Zamów śrubę trapezową, która spełni wszystkie Twoje wymagania!