Sklep czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:30 do 15:30

Łożyska samonastawne w oprawach

Łożyska samonastawne do prostych łożyskowań

Zespół łożyskowy, w skład którego wchodzi oprawa oraz łożysko samonastawne, jest elementem gotowym do zabudowy. Wyróżnia go bardzo prosta konstrukcja, łatwość montażu i demontażu, ewentualnie łatwa wymiana łożyska samonastawnego, jak również niewielki koszt te wszystkie cechy sprawiają, że łożyska samonastawne cieszą się bardzo dużą popularnością. Dzięki wahliwości, łożyska samonastawne mają możliwość kompensacji błędu współosiowości, korygując w ten sposób niedokładności spowodowane montażem czy odchylenia spowodowane ugięciami wałków.
Łożyska samonastawne wyróżniają się specyficznymi konstrukcjami, zapewniającymi im własny zapas smaru, skuteczne uszczelnienie, a powiększony luz promieniowy wpływa korzystnie na kompensowanie ugięć wału i odkształceń cieplnych. W przypadku ciągłej pracy pod dużym obciążeniem, konieczne jest dosmarowywanie łożyska samonastawnego w oprawie. Jest to możliwe poprzez zaworki umieszczone w każdej oprawie zwane kalamitkami. W trakcie montażu łożysk samonastawnych należy zwrócić uwagę na to, aby otwór smarujący w obudowie pokrywał się z otworem smarującym w łożysku. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem bądź montażem łożysk samonastawnych, służymy Państwu fachową pomocą. Gwarantujemy, że łożyska samonastawne znajdujące się w ofercie naszej firmy z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Łożyska samonastawne najwyższej klasy!

Nieskomplikowana konstrukcja, prosty montaż oraz demontaż, niska cena – to tylko niektóre z licznych zalet łożysk samonastawnych. Nic dziwnego, że ich popularność w obecnych czasach jest ogromna! Poznaj bogaty katalog produktów naszego sklepu, w którym oprócz łożysk samonastawnych znajdziesz również łożyska liniowe w obudowach, listwy zębate, koła łańcuchowe, pasy zębowe, nakrętki trapezowe oraz kulowe, śruby oraz inne niezbędne elementy potrzebne do budowy nowoczesnych i solidnych maszyn! Wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach! Jeżeli potrzebne Ci są łożyska samonastawne wysokiej klasy, koniecznie zamów je w naszym sklepie internetowym. Dokonując zakupów, możesz liczyć także na:

  • profesjonalną obsługę,
  • fachowe doradztwo,
  • konkurencyjne ceny,
  • szybką realizację zamówienia.

Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego stale poszerzamy asortyment sklepu i dbamy o najwyższą jakość obsługi.