Koła pasowe i pasy klinowe

Jesteś tutaj: Strona główna > Koła pasowe i pasy klinowe

» WYŚLIJ ZAPYTANIE o Koła pasowe i pasy klinowe

» ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

» PRZEJDŹ DO SKLEPU

 

Koła pasowe, pasy zębate i klinowe – szeroki asortyment

Jako firma, zajmująca się tworzeniem solidnych elementów techniki liniowej, specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości kół pasowych oraz pasów: zębatych i klinowych. Wyprodukowane przez nas produkty znajdują zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu. Koła pasowe, jako elementy maszyn, występują praktycznie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z szeroko rozumianymi technikami napędu. Posiadamy wszystkie typowe koła pasowe, które są produkowane głównie z żeliwa. Koła do pasów klinowych są wyważane standardowo zgodnie z wymogami VDI 2060.

Poza kołami pasowymi, w asortymencie posiadamy również pasy zębate oraz pasy klinowe, spełniające rygorystyczne wymagania producentów pojazdów samochodowych, przemysłu maszynowego, górnictwa, lotnictwa oraz wielu innych. Mogą więc mieć Państwo pewność, że zakupione u nas koła pasowe, pasy zębate oraz pasy klinowe sprawdzą się doskonale w każdych warunkach. Wszystkie wyroby zostały zaprojektowane i wyprodukowane w ten sposób, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W naszej ofercie znajdują się pasy klinowe:

  • normalnoprofilowe (klasyczne),
  • wąskoprofilowe (wąskie),
  • zespolone,
  • wariantowe,
  • dwustronnego funkcjonowania,
  • płaskie pasy zębate.

Bazując na dynamicznie zmieniających się potrzebach rynku oraz wykorzystując wieloletnią wiedzę i doświadczenie, dostarczamy naszym klientom wyłącznie profesjonalne koła pasowe, pasy zębate oraz paski klinowe spełniające najwyższe wymagania jakościowe. Wierzymy, że nasz profesjonalizm, a także dbałość o najdrobniejsze szczegóły oferowanych produktów sprawią, że zaufają nam Państwo w kwestii wyboru kół pasowych, klinowych i pasów zębatych. W razie jakichkolwiek wątpliwości, służymy Państwu pomocą w zakresie wspomnianych akcesoriów.

Najwyższej jakości koła pasowe klinowe

Szukasz kół pasowych oraz pasów klinowych? W takim razie nie mogłeś trafić lepiej! Postaw na atrakcyjną ofertę, która na pewno Cię nie rozczaruje! Zaufaj firmie, która cieszy się renomą i wieloma pozytywnymi opiniami otrzymanymi od zadowolonych klientów. Dołącz jeszcze dziś do ich grona i zamów wysokiej jakości koła pasowe klinowe oraz pasy klinowe, a na pewno się nie zawiedziesz! Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, fachową obsługę, szybką realizację zamówienia oraz atrakcyjne ceny, znacznie niższe niż u konkurencji! Nie zastanawiaj się dłużej – zamów koła pasowe i pasy klinowe jeszcze dziś!