Łańcuchy i koła

» WYŚLIJ ZAPYTANIE o Łańcuchy i koła

» ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Solidnie wykonane łańcuchy i koła łańcuchowe

Łańcuchy oraz koła łańcuchowe są wykorzystywane jako podstawowe elementy przenoszenia napędu w przekładniach w wielu gałęziach przemysłu, głównie w sektorze maszynowym oraz motoryzacyjnym.

Oferujemy szeroki wybór łańcuchów oraz kół łańcuchowych wykonanych z wysokiej klasy stali węglowej konstrukcyjnej o dużej trwałości i wytrzymałości. Dzięki temu elementy te umożliwiają tworzenie płynnie i precyzyjnie działających napędów w przekładniach, znajdując zastosowanie przy budowie różnego rodzaju urządzeń, maszyn, a także wchodzących w ich skład podzespołów. Proponowane przez nas łańcuchy i koła łańcuchowe z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Proponujemy Państwu bogatą gamę łańcuchów i kół łańcuchowych, które są zróżnicowane zarówno pod względem budowy, jak również zastosowania. W asortymencie posiadamy między innymi łańcuchy rolkowe wrzecionowe, transportujące, a także wersje specjalistyczne do nietypowych zadań. Nasza oferta obejmuje również najwyższej klasy koła łańcuchowe: utwardzane, odlewane, nieutwardzane, nierdzewne, pod dwa łańcuchy, koła bez piasty oraz koła napinacza. Gwarantujemy, że dostępne w naszej ofercie koła łańcuchowe i łańcuchy to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów,które cechują się bardzo starannym wykonaniem.