Sklep czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:30 do 15:30

Części maszyn i urządzeń

Do jednej z kategorii normaliów warsztatowych, które są przedmiotem oferty firmy ABcnc, należą liczne części maszyn i urządzeń, które można wykorzystywać w sprzętach stosowanych w różnych branżach przemysłowych. Takich możliwości akcesoriów do zakupu dajemy aż kilkanaście, a wśród nich wymienić możemy chociażby śruby dociskowe czy stożkowe, a także rolki kulkowe czy wkręty bez łba czy wiele innych elementów.
 

Najważniejsze zalety części do urządzeń przemysłowych


Są one wykonywane z takich rodzajów metali wytrzymałych na różne czynniki zewnętrzne, jak chociażby stal hartowana czy nierdzewna. Znajdują one swoje zastosowanie chociażby w przypadku ich montażu w szczękach mocujących czy chwytakach. Ich świetna wytrzymałość sprawia, że można wykorzystywać te połączenia części maszyn do przenoszenia nawet bardzo wysokich momentów obrotowych.
Ze względu na specyfikę swojej pracy stosuje się je również w przypadku bardzo wysokich temperatur, co w przypadku chociażby elementów sprężynujących docisków oznacza bezpieczne działanie nawet w temperaturze dochodzącej do 250 stopni Celsjusza.